Yaprak Süt ve Besi Çiftliği

Yönetim Kurulu

Erol Göker: Yönetim Kurulu Başkanı

1979 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olan Erol Göker, lisansüstü eğitimine aynı üniversitenin Ekonomi Bölümünde devam etmiştir. 1979-1984 yılları arasında Maliye Bakanlığında Hesap Uzmanı olarak görev yapan Göker, 1984-1988 yılları arasında Sermaye Piyasası Kurulunda Denetçi olarak çalışmıştır. Kariyerine özel sektörde devam eden Göker, 1988-1990 yılları arasında Net Holdingde Sermaye Piyasası ve Denetim koordinatörü olarak görev yapmış ve 1990 yılında kurucusu olduğu Global Menkul Değerlerde Genel Müdür olarak çalışmaya başlamıştır. Görevini halen Yönetim Kurulu Başkanı olarak sürdüren Erol Göker, ayrıca Global Menkul Değerler A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkanı,Global Yatırım Holding A. Ş. Başkan Vekili, Ege Ports ve İzmir Limanında, Grubun yatırım yaptığı doğalgaz dağıtımı ve hidroelektrik enerji üretimi şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi olarak da görev almaktadır. Grup dışında Göker, TÜSİAD üyesidir.

Şebnem Göker: Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojisi bölümü mezunu olan Şebnem Göker, Lisansüstü eğitimine aynı üniversitede Özel Süt Ürünleri üzerine almıştır. 1984-1985 yılları arasında Atatürk Orman Çiftliği Süt Fabrikası’nda mühendis olarak görev yapan Göker, 1994 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftliğini kurmuştur. 2006 yılında FEO tarafından yılın yetiştiricisi seçilen Göker halen Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü olarak çalışmaktadır. Evli ve iki çocuk annesi olan Göker, İngilizce bilmektedir.

Zeynep Göker Kırcıoğlu: Yönetim Kurulu Üyesi

Strasbourg Robert Schuman Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan Zeynep Göker Kırcıoğlu, Benjamin Cardozo Law School ‘da Şirketler Hukuku dalında lisansüstü eğitimini tamamlamıştır. Hukuk eğitimi ve sonrasında çeşitli uluslararası hukuk bürolarında çalışan Göker Kırcıoğlu 2009 yılında Bekemler- Göker Hukuk Bürosunu kurmuştur. Halen kurucusu bulunduğu büroda avukatlık mesleğini sürdüren Göker Kırcıoğlu, Fransızca ve İngilizce bilmektedir.

Hamza KANDUR: Yönetim Kurulu Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Maliye Bölümü mezun olan Hamza KANDUR, 1999-2012 yılları arasında bağımsız denetçi olarak birçok şirketin denetim görevinde bulunmuştur. 2014 yılında Yaprak Süt ve Besi Çiftlikleri San. ve Tic A.Ş.'de finans ve mali işler koordinatörü olarak göreve başlamıştır. İki çocuk babası olan Kandur İngilizce bilmektedir.

Lütfü Hekimoğlu: Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi, İstanbul İktisat Fakültesi, İşletme İktisat Enstütisi 10. Dönem mezunu olan Lütfü Hekimoğlu, 1973-1993 yılları arasında Türk Dış Ticaret Bankasında müdür olarak çalışmış ve emekli olmuştur. Daha sonra 1993-2010 yılları arasında özel bir aracı kurumda ortaklık ve yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur. 2012 yılından beri şirketimizin bağımsız yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunmaktadır.

Tuğçe Hasilik: Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

Tuğçe Hasipek lise öğrenimini İzmir Türk Koleji'nde tamamladıktan sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi Pazarlama bölümünden 2008 yılında mezun olmuştur. Eğitimi süresince dış ticaret, lojistik alanında farklı şirketlerde çalışmış aynı zamanda mühendislik üzerine eğitim almıştır.